Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Młodszy specjalista ds. reklamacji

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-03-09 do 2018-06-07

top1.png

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

Najważniejsze obowiązki:

  • Kontakt z innymi działami firmie m.in. handlowym, magazynem, produkcją, logistyką;
  • Weryfikacja, monitorowanie oraz zarządzanie zwrotami wpływającymi do firmy;
  • Analiza kosztów reklamacji i lakierni;
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji;
  • Drukowanie i organizacja dokumentów magazynowych;
  • Raportowanie działań u przełożonego;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub techniczne);
  • Wymagane półroczne doświadczenie w pracy biurowej;
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu;
  • Dokładność oraz sumienność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zmysł techniczny i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Dogodną lokalizację blisko centrum miasta w okolicy parku (darmowy parking);
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku;
  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Oferujemy:

1.png 2.png 3.png
Zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę
Atrakcyjny system
wynagrodzeń
Pracę w międzynarodowym środowisku
4.png 5.png 6.png
Dogodną lokalizację
blisko centrum miasta
w okolicy parku
(darmowy parking)
Pracę w firmie
będącej liderem rynku
Przyjazną atmosferę
w zespole
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.