Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Spedytor krajowy

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-03-09 do 2018-06-07

top.jpg

UNICO Logistics jest grupą transportową powstałą w 2002 roku w Seulu/KR. Aktualnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie, posiadając 28 oddziałów.

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych krajowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość usług transportowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Dobra znajomość zagadnień spedycyjnych i rynku transportowego
  • Umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Dobra znajomość giełd transportowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Bardzo miłą atmosferę w pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
bottom.jpg