Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Specjalista Techniczny ds. Turbin

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-03-09 do 2018-06-07

top

EthosEnergy jest niezależnym dostawcą usług serwisowych w obszarze maszyn wirujących dla energetyki, przemysłu i branży paliwowej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska:

Jako Specjalista Techniczny będziesz realizował zadania Firmy w obszarze wykonawstwa obiektowego lub warsztatowego w przydzielonym zakresie. W zależności od posiadanego doświadczenia, będziesz miał okazję prowadzić lub wspierać projekty związane z remontami lub modernizacjami turbin parowych w elektrowniach w Polsce i na świecie oraz dzielić się swoja wiedzą z całą organizacją.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z tematyką budowy i remontów turbin parowych;
  • Podstawowa znajomość układów technologicznych elektrowni i elektrociepłowni;
  • Wykształcenie techniczne, kierunkowe (preferowana Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole i kreatywnego poszukiwania rozwiązań;
  • Dyspozycyjność, podróże służbowe mogą zabierać do 60 % czasu pracy.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w wiodącej firmie energetycznej;
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;
  • Stabilna pracę w międzynarodowym środowisku.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie  CV w języku polskim i angielskim.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zmianami).