Zarejestruj się

Adres e-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Inżynier projektu

Wynagrodzenie: b/d

Miejsce pracy:

Ważne od: 2018-03-09 do 2018-06-07

HATEC PL Spółka z o.o.

HATEC PL Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych (elementy linii technologicznych, ramy stalowe, zbiorniki, podesty, kontenery) oraz ich projektowaniem, głównie dla odbiorców z trenu Unii Europejskiej.

Spółka powstała w 2011 roku, obecnie jest częścią dużej niemieckiej grupy HATECGROUP, skupiającej firmy z Niemiec oraz USA. Podstawowe wymagania jakie stawiają spółce jej odbiorcy to wysoka jakość dostarczanych produktów, bezawaryjność oraz terminowość. Osobom, które chciałyby dołączyć do grona wysokokwalifikowanych i zaangażowanych osób, pracujących w międzynarodowej grupie spółka oferuje interesującą pracę i możliwość dalszego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Opis stanowiska:
  • opracowywanie planów i harmonogramów realizacji produkcji
  • kontrola jakości procesu produkcji, międzyoperacyjna i końcowa (zgodność wymiarowa, jakość spoin, jakość powłok antykorozyjnych, zgodność z wymaganiami klienta)
  • przygotowanie dokumentów kontroli jakości
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie jakości produkcji i terminowości wykonania, przekazywanie informacji w sprawie terminów i warunków technicznych dostaw
  • adaptacja i przygotowanie dla produkcji  dokumentacji technicznej otrzymanej od klienta
  • wykonywanie rysunków technicznych  i dokumentacji  technicznej dla produkcji
  • sporządzanie ofert dla klientów i prowadzenie dokumentacji  handlowej  w zakresie realizowanych zamówień
  • sporządzanie zamówień na materiały dodatkowe i pomocnicze do produkcji (elementy złączne, kraty pomostowe, farby, itp.)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, szczególnie w zakresie budowy maszyn
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcji konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych
  • praktyczna znajomość i umiejętność pracy w programach AutoCad Inventor, MS Office
  • znajomość zagadnień w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych, urządzeń przemysłowych i obróbki mechanicznej
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania kontroli złączy spawanych VT, PT
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, dobrej organizacji czasu pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków pracowniczych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w stabilnej i solidnej firmie
  • pracę głównie z klientami zagranicznymi
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HATEC PL Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HATEC PL Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Katowickiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.