Zastępca Głównego Księgowego

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 50
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Mikołowie – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Nr ref. ZGK/12910

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie Głównego Księgowego w realizacji zadań,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy, kontrahentami, urzędami,
  • przygotowywanie analiz i kalkulacji dla zarządu,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,
  • dobra znajomość standardów rachunkowości,
  • wiedza z zakresu pełnej księgowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania pracownikami,
  • zdolności analityczne,
  • dokładność, skrupulatność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • Doświadczenie3 lata
  • WykształcenieWyższe magisterskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018