tokarz

Randstad
Opis stanowiska:

Znasz rysunek techniczny? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza? Szukamy własnie Ciebie! Nie czekaj!- Aplikuj

oferujemy

– umowę o pracę
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (3000-4200 brutto)
– możliwość korzystania z benefitów (karta sportowa)
– pracę w centrum Zabrza

zadania

– obróbka elementów metalowych na tokarce
– obsługa tokarek wielkogabarytowych i karuzelowych
– praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi

oczekujemy

– wykształcenia min zawodowego lub doświadczenia na podobnym stanowisku około 2 lat
– znajomości rysunku technicznego
– znajomości obsługi narzędzi pomiarowych
– dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaZabrze
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-10-2018