TECHNIK UTRZYMANIA I NAPRAWY SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH

Grupa Mobility
  • Data publikacji: 5 marca 2019
  • Aplikuj przed 23 maja 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 24
Opis stanowiska:

CHŁODNICZYCH (ELEKTRYK, HYDRAULIK, MONTER
RUROCIĄGÓW)

Zespół 2 MONTERÓW przy instalacji piekarnika i lodówki w kuchniach restauracji
1 elektryk / 1 hydraulik na EKIPĘ: 1 osoba z prawem jazdy B i 1 osoba z językiem
francuskim

Misja od 4 do 6 miesięcy, cała Francja

Dodatek żywieniowy : 4,20 € netto na dzień

Zakwaterowanie zapłacone przez pracodawcę w promieniu 10 km od miejsca pracy

Obowiązki pracownika:

-Kontrola, diagnoza, naprawa, regulacja, wszystkich lub niektórych elementów

wyposażenia, części maszyn, według zaleceń producenta lub instrukcji od przełożonego

– Zapobiegawcze i naprawcze interwencje systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych

– Nadzór nad ekipą czyszczącą

Oczekiwania pracodawcy :

– Umiejętność pracy z płynami chłodniczymi

– Doświadczenie od 3 do 5 lat w chłodnictwie lub/i elektryce

– Prawo jazdy B

– Mieć ducha ekipy

– Być autonomicznym, rygorystycznym, mobilnym i zmotywowanym

kontakt 664 999 425 lub 784 584 110

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)10-03-2019