Technik Testów

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 34
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. TT/13610

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonywanie testów z wykorzystaniem maszyn testowych,
  • ustawianie parametrów maszyn do wymagań testu,
  • tworzenie i zatwierdzanie sprawozdań z przeprowadzanych pomiarów,
  • przegląd i konserwacja sprzętu pomiarowego,
  • wsparcie działu jakości w specyficznych testach.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, obszar mechaniki lub pokrewne (mechanika działania maszyn),
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, jako technik ds. testów lub pomiarów, preferowana branża automotive,
  • doświadczenie z testerami wydajnościowymi i wytrzymałościowymi (performance/durability tests),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • staranność, dbałość o szczegóły, terminowość,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie międzynarodowej,
  • duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaŻory
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieŚrednie ogólnokształcące
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018