Technik serwisu

Riwal Poland Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 30 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 56
Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Poland;
  • Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży;
  • Przeprowadzanie konserwacji przed /po dostawie;
  • Diagnoza awarii i usuwanie usterek;
  • Zamawianie części z lokalnego magazynu;
  • Ewidencjonowanie pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie ERP;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy;
  • Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi;
  • Wsparcie dla obsługi działu pomocy technicznej (telefonicznie);
  • Informowanie przełożonego o postępach prac, aby umożliwić jak najbardziej efektywne planowanie;
  • Poszerzanie wiedzy technicznej z zakresu naszych obecnych i nowych produktów.
  • Wymagania:

    • Wiedza w zakresie mechaniki / elektromechaniki;
    • Prawo jazdy kat.B;
    • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;
    • Nastawienie na jakość;
    • Porządek, schludność i bezpieczeństwo;
    • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy;
    • Inicjatywa;
    • Punktualność, rzetelność;
    • Dodatkowym atutem będzie praca na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych);
    • Mile widziane kursy z hydrauliki, pneumatyki i elektrotechniki;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • Oferujemy:
      • Umowę o pracę na pełny etat, w stałym systemie od poniedziałku do piątku;
      • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
      • Szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego;
      • Opiekę BHP;
      • Odzież roboczą;
      • Atrakcyjny system premiowania, zapłatę za pracę w nadgodzinach;
      • Dla chętnych ubezpieczenia grupowe na życie, chorobę, pobyt w szpitalu;
      • Dofinansowanie do programu MultiSport;
      • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER.
Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieŚrednie zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018