Sprzedawca Bezpośredni Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Sosnowiec praca dodatkowa

DoradcaKlienta
  • Mysłowice, Polska
  • Data publikacji: 26 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 42
Opis stanowiska:

Jeśli:
•chcesz zarabiać dużo i więcej,
•chcesz współpracować z firmą o długoletniej tradycji,
•chcesz sprzedawać produkty o dużym potencjale rynkowym,
•chcesz pracować w godzinach, które zależą właśnie od Ciebie.

A do tego wszędzie widzisz potencjalnych Klientów – Zostań Mistrzem Sprzedaży Bezpośredniej!
Mistrzowie zasługują na najlepsze warunki! Dlatego możesz liczyć na:
•Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników – atrakcyjne wynagrodzenie za każdą podpisaną umowę,
•Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy,
•Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości,
•Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!
•Możliwość rozwoju i awansu.

Do Twoich zadań należeć będzie:
•Pozyskiwanie nowych Klientów,
•Odnawianie relacji biznesowych z byłymi Klientami Provident Polska S.A.,
•Sprzedaż produktów pożyczkowych i ubezpieczeniowych Provident Polska S.A.,

Chcesz dołączyć do drużyny Mistrzów? Wystarczy, że masz:
•Wykształcenie średnie,
•Doświadczenie w pracy w sprzedaży,
•Umiejętność organizacji pracy własnej,

Dołącz do nas! Więcej na www.kariera-provident.pl Aplikuj przez poniższy link

Infolinia rekrutacyjna 600400378

  • Miejsce zatrudnieniaBielsko-Biała, Cieszyn, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Pszczyna, Sosnowiec, Tychy
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieŚrednie zawodowe, Średnie ogólnokształcące
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)26-11-2018