Sprzątanie samolotów – cleaner

Linetech
  • Pyrzowice, Polska
  • Data publikacji: 4 grudnia 2018
  • Aplikuj przed 31 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 115
Opis stanowiska:

Firma Linetech Aircraft Maintenance, specjalizująca się w naziemnejobsłudze statków powietrznych, poszukuje do swojego zespołu pracowników do mycia i sprzątania samolotów – zarówno pokładów, jak i części zewnętrznej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach porządkowych – mile widziane
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • niekaralność
  • dyspozycyjność – praca zmianowa

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę w pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres job@linetech.pl z treścią w tytule „Cleaner KTW”  lub kontakt telefoniczny pod nr887 400 091.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-12-2018