Specjalista ds. Zakupów

To ogłoszenie nie jest już aktualne
TalentPartners
  • Data publikacji: 21 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 31
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej – w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SZ/1301

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie procesów zakupowych,
  • wysyłanie zapytań ofertowych,
  • aktywne pozyskiwanie dostawców i ich rozwój,
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami,
  • sporządzanie analiz kosztowych,
  • optymalizacja kosztów zakupów i realizacja założonych celów,
  • przygotowywanie umów zakupowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne lub ekonomiczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w obszarze zakupów do działów technicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – kontakty z międzynarodowymi dostawcami,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców,
  • znajomość MS Office oraz systemu SAP,
  • umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • samodzielność oraz determinacja w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dobrze funkcjonującej, profesjonalnej firmie produkcyjnej,
  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

CV prosimy przesyłać na adres:

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • Doświadczenie2 lata, 3 lata
  • WykształcenieWyższe licencjackie, Wyższe magisterskie, Wyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)21-02-2019