Specjalista ds. Technicznych

TalentPartners
  • Data publikacji: 27 grudnia 2018
  • Aplikuj przed 27 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 26
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – firmy działającej w obszarze zarządzania nieruchomościami – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Nr ref. ST/16412

Najważniejsze obowiązki:

  • kontrola nad pracami budowlanymi i ich odbiór,
  • utrzymanie w sprawności instalacji technicznej budynków, usuwanie bieżących problemów,
  • prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych,
  • praca do poniedziałku do piatku 7:00 – 15:00.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia budowlane – warunek konieczny,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami lub budowlanej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz unormowany czas pracy,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • pakiet szkoleń,
  • pracę w atmosferze współpracy w dobrze zorganizowanym zespole.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaMysłowice
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieWyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)27-01-2019