Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klienta z j. Chorwackim/Serbskim ZDALNIE

Tivron
  • Data publikacji: 23 stycznia 2019
  • Aplikuj przed 23 czerwca 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 23
Opis stanowiska:

Mówisz biegle w języku chorwackim/serbskim?

Chcesz wykorzystywać język na co dzień i świetnie zarabiać?

Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

Naszym celem jest powiększenie silnego i zgranego zespołu oraz rozwój rynku chorwackiego. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia w mieście i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy:

– pracę w wymiarze godzinowym od 20-40h tygodniowo (praca stacjonarna w Krakowie z min 1/2 etatu, praca zdalna po 1 m-cu wdrożenia w Krakowie z opłaconym noclegiem z min 3/4 etatu);

– codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem)

– biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie (rondo czyżyńskie)

– pełne wdrożenie do pracy oraz opiekę profesjonalistów – nauczymy Cię wszystkiego co konieczne

– ponad przeciętne wynagrodzenie

– przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego, który jest Chorwatem

– dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)23-02-2019