Specjalista ds. Personalnych

TalentPartners
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta – renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SP/12810

Najważniejsze obowiązki:

  • wsparcie kadry menadżerskiej w obszarze procesów personalnych (rozwój pracowników, rekrutacje, zarządzanie talentami, oceny okresowe),
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesów personalnych,
  • wspieranie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • planowanie i koordynowanie szkoleń oraz rozwoju zawodowego pracowników,
  • obsługa ZFŚS,
  • planowanie i organizowanie eventów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość programów pakietu MS Office (m.in. Excel, Power Point),
  • umiejętność analitycznego myślenie.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów prawa pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieWyższe licencjackie, Wyższe magisterskie, Wyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018