Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 1 marca 2019
  • Aplikuj przed 1 kwietnia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 13
Opis stanowiska:

Jesteś rozmowny?

Lubisz kontakt z ludźmi?

Dobrze znasz niemiecki?

Chciałbyś mieć codzienną styczność z tym językiem?

Poszukujesz aktualnie pracy?

Świetnie trafiłeś!

Specjalisty ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego w Katowicach!

rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników smartfonów oraz laptopów

obsługa telefoniczna klientów w języku niemieckim

Czego wymagamy?

– bardzo dobrej znajomości języka niemiecko w mowie i piśmie,

– komunikatywności,

– umiejętności pracy w zespole,

– chęci!

Co w zamian oferujemy?

– praca dla światowego lidera w obszarze nowoczesnych technologii

– stabilne zatrudnienie na długi czas, oparte umową o pracę

– elastyczność: sam wybierzesz, czy chcesz pracować cały etat, na 1/2 czy 3/4

– bogate benefity, takie jak Karta MultiSport czy prywatną opiekę medyczną

– atrakcyjne wynagrodzenie!

Zapewniamy pełne i profesjonalne szkolenie wdrażające – płacimy za Twój czas na szkoleniu!

Oferta jest dla Ciebie ciekawa, ale nie jesteś z Katowic? Żaden problem!

Istnieje indywidualna możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego!

Nie czekaj! Złóż swoje CV już dziś!

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieWyższe licencjackie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)01-04-2019