Składacz rolet

Randstad
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 38
Opis stanowiska:

Szukasz pracy na stałe? Masz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi? Lubisz prace manualne?

Mamy dla Ciebie pracę przy produkcji rolet na terenie Gliwic.

Obowiązki:

– obsługa wiertarki, kątówki, wkrętarki

– składanie metalowych skrzynek do rolet

– dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:

– dyspozycyjność w systemie dwuzmianowym

– motywacja do pracy

– chęć do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

– umowę o pracę na czas określony

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– bogaty pakiet benefitów Randstad Plus: prywatna opieka medyczna, zniżki do multikina i restauracji, pakiet multisport.

Agencja zatrudnienia nr 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieŚrednie zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-01-2019