Senior Java Developer

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 27
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. SJD/10608

Najważniejsze obowiązki:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami,
  • konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności,
  • wyjazdy służbowe i praca u klienta / z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (elektrotechnika, matematyka, fizyka),
  • bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE,
  • znajomość Spring, Tomcat, MVC,
  • znajomość technologii baz danych i języka SQL,
  • znajomość systemów Windows, Linux,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość,
  • niezależność i zorganizowanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku Hybris.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach,
  • współpracę z międzynarodowym zespołem programistów,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieMniej niż rok, 2 lata
  • WykształcenieWyższe licencjackie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018