Programista PHP – Backend

TalentPartners
  • Data publikacji: 21 stycznia 2019
  • Aplikuj przed 21 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 17
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta – profesjonalnej firmy z branży IT – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaBielsko-Biała
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształceniePolicealne, Wyższe licencjackie, Wyższe magisterskie, Wyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)21-02-2019