Praktykant/-ka

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 124
Opis stanowiska:

Posiadasz głowę pełną nowych pomysłów? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Dąbrowie! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w branży HR w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz uczenia się od najlepszych
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • luźną atmosferę i przyjaznych współpracowników
  • możliwość odbycia 2-3 miesięcznych bezpłatnych praktyk
  • udział w wydarzeniach branżowych

zadania:

  • przyjmowanie i rejestracja kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • prowadzenie teczek osobowych
  • prace administracyjne
  • wsparcie w codziennej pracy biura

oczekujemy:

  • zainteresowania obszarem HR
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • zdolności interpersonalnych

  Skontaktuj się z nami

tel. 32 783 29 94
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00-17:00
ul. 11 Listopada 24 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-10-2018