Pracownik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy pracownika utrzymania ruchu – mechanika urządzeń wtryskowych.

Odezwij się do nas na numer 501 331 571 lub prześlij swoje CV na adres:

Oferujemy:

– zatrudnienie bezpośrednio w firmie
– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas
– pracę na jedną zmianę – 7:00 – 15:00
– zdobycie cennego doświadczenia

Zadania:

– bieżąca konserwacja maszyn
– naprawa wtryskarek i form wtryskowych

Oczekujemy:

– zacięcia technicznego
– umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
– motywacji do pracy
– dyspozycyjności od poniedziałku do piątku – UWAGA, może się zdarzyć również praca w niedzielę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaBytom
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018