Pracownik szklarni, Belgia

Link2europe Sp. z o.o.
  • Opole, Polska
  • Data publikacji: 18 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 48
Opis stanowiska:

Link2europe Sp. zo.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która jużod ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dlanaszego klienta – firmy ogrodniczej w Belgii – poszukujemy kandydatów nastanowisko:

PRACOWNIK SZKLARNI
Miejsce pracy: Duffel, Belgia

Praca od 22.10.2018 do 10.12.2018 lub 31.12.2018

OBOWIĄZKI: Sadzeniezawiązek roślin, kontrola wzrostu sadzonek, przenoszenie skrzynek z sadzonkami,praca w pochylonej pozycji

OFERUJEMY:

·        pracę w godz. 6:00-16:00 (możliwość nadgodzin),

·        możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – płatne 20 euro/tydzień.

Dodatkowe informacje:
Kontakt
i więcej informacji wsprawie powyższej oferty pracy, tel. +48 512198101

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolumoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danychosobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danychosobowych)”.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:
Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul.Damrota 7/2 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

REKOMENDACJAkandydata – za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracyswoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów nanaszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-10-2018