Pracownik Produkcyjny

Randstad
Opis stanowiska:

Witaj! Poszukujesz pracy w Gliwicach?

Mamy nową ofertę w lokalizacji Gliwice-Łabędy na stanowiska techniczne oraz dla operatorów maszyn. Do 10 wolnych miejsc pracy.

Poszukujemy osób do firmy z branży metalurgicznej.

oferujemy

  • – umową o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod firmę (nawet po okresie miesiąca)
  • – atrakcyjne wynagrodzenie plus szeroki zakres benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, hutnik, fundusz emerytalny na koszt pracodawcy)
  • – pracę w systemie 3 zmianowym
  • – możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • – możliwość zdobycia uprawnień na suwnicę i wózki widłowe na koszt pracodawcy
  • – naukę pracy na różnych maszynach

zadania

  • – obsługa maszyn produkcyjnych różnego rodzaju
  • – obsługa suwnicy dla osób posiadających już uprawnienia
  • – cięcie elementów metalowych za pomocą specjalnych nożyc
  • – dbanie o porządek na swoim stanowisku

oczekujemy

  • – dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • – mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0 lub wózków widłowych
  • – doświadczenie w obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-10-2018