pracownik produkcji – wysoka stawka

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 65
Opis stanowiska:

Stań się częściąmiędzynarodowej firmy, której produkty są eksportowane do ponad 100 krajów nacałym świecie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasne warunki pracy.Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

oferujemy:

  • zarobki nawet do 3600 zł brutto
  • pełny etat
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy ( nawet po 3 miesiącach)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( zagraniczne szkolenia dla najlepszych)

Po przejęciu pracowników pracodawca zapewnia benefity w postaci :

  • bonów świątecznych (ok. 500 zł)
  • tzw. wczasy “pod gruszą” (ok. 500 zł)
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • 2 imprezy integracyjne w roku
  • bardzo atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania:

  • praca przy produkcji kształtek z rur i żywic poliestrowych (studzienki, kolanka itp.)
  • obsługa elektronarzędzi

oczekujemy:

  • solidnego wykonywania swoich obowiązków
  • motywacji i chęci do pracy

Skontaktuj się z nami tel. 669 335 065lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 ul. 11 Listopada 24 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-10-2018