pracownik produkcji – pracownik obróbki drewna

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 59
Opis stanowiska:

Szukasz stałej pracy na produkcji? Dobrze trafiłeś. Dla naszego klienta jednego z pierwszych producentów drewna klejonego w Europie poszukujemy osób chętnych i zmotywowanych do podjęcia pracy na stanowiska produkcyjne. Nie zwlekaj zostaw swoje namiary.

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacane),
  • wynagrodzenie 2860 zł brutto / m-c (przez pierwsze trzy miesiące),
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • przejście w struktury firmy już po 3 miesiącach,
  • wypłatę zawsze na czas,
  • pakiet benefitów Randstad +.

zadania:

  • prosta obsługa linii produkcyjnej,
  • zaopatrywanie maszyn w półprodukty,
  • odbiór elementów z produkcji,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • sortowanie i układanie wytworzonego produktu,
  • wsparcie operatorów maszyn w bieżącej produkcji.

oczekujemy:

  • doświadczenia na produkcji (min. 3 m-c),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Skontaktuj się z nami
tel. 669 335 065
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00-17:00
ul. 11 Listopada 24 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-07-2018