Pracownik produkcji/ operator pras

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Szukasz pracy na produkcji? Pracy, która jest tu zaraz obok, blisko Ciebie?
Stabilne zatrudnienie jest dla Ciebie priorytetem? Świetnie trafiłeś!

Nie czekaj i zadzwoń już dziś na numer 607 407 508 lub prześlij swoje CV na adres:

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
– umowę o pracę tymczasową
– możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie (po max 4 m-cach)
– pracę w systemie IV-brygadowym – ale w święta będziesz mieć wolne!

Zadania:

– obróbka plastyczna/termiczna aluminium:
– umieszczenie materiału w prasie,
– podjęcie odkuwki z matrycy po zakończeniu cyklu roboczego,
– dbanie o porządek na swoim miejscu pracy.

Oczekujemy:

– chęci do pracy,
– cierpliwości,
– dyspozycyjności,
– motywacji do pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaRuda Śląska
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018