Pracownik Produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Ananke BC
  • Data publikacji: 25 stycznia 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 49
Opis stanowiska:

Obowiązki:

-dbałość o ciągłość pracy maszyny

-bieżące dosypywanie granulatów do maszyny produkcyjnej

-etykietowanie produktów

Wymagania:

– aktualne uprawnienia na obsługęwózka widłowego

– komunikatywny język niemiecki  (umożliwiający zrozumienie przełożonego i umiejętność dania krótkichodpowiedzi)

-brak przeciwwskazań do pracy trzyzmianowej

-doświadczenie w pracy na produkcji

-mile widziany własny samochód

Gwarantujemy:

– stawkę godzinową w wysokości 11,20€brutto/h

– opłacone przez pracodawcę,komfortowe zakwaterowanie (około 13 km od zakładu)

– dodatek za prace w godzinach nocnych15% (23-6)

– dodatek za pracę w soboty +25% i wniedzielę +50%

-praca w pełnym wymiarze godzin – etat 42 godziny tygodniowo

-płatny urlop wypoczynkowy (26 dni rocznie) oraz dni świąteczne przypadające wdni pracujące

Osobyzainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 666 027 503

lub E-Mailowo naadres m.piniewska@cpcgroup.pl

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)04-02-2019