pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 7 maja 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 28
Opis stanowiska:

Dołącz do Randstad i odkryj PLUSY pracy z nami!

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, 13- tą pensję i wolne weekendy.

oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS oraz płatne urlopy)
  • szybkie przejście w struktury firmy (już po 4 miesiącach)
  • 2 lub 3 zmiany —-> wolne weekendy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne i atrakcyjne ubezpieczenia grupowe)

po przejściu “pod firmę”- już po 4 miesiącach- oferujemy :

  • trzynastą pensję – premię roczną
  • bonusy świąteczne ( dwa razy w roku)
  • wczasy pod gruszą

zadania:

  • produkcja taśm i pasów transportowych (obsługa zautomatyzowanych maszyn, klejenie, cięcie, pomiar, kontrola zgodności z zamówieniem)
  • weryfikowanie zamówień w systemie
  • kontrolowanie parametrów gotowego wyrobu

oczekujemy:

  • motywacji do pracy na stałe ( szybkie przejście “pod firmę”)
  • zdolności manualnych
  • cierpliwości i precyzji

Skontaktuj się z nami
tel. 504 143 981
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
Randstad Dąbrowa Górnicza, ul. 11 Listopada 24.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-10-2018