pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 8 czerwca 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 29
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy 15 osób chętnych do pracy od zaraz!

oferujemy:

  • wysokie zarobki: wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe od 500 do 1500 zł brutto miesięcznie
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury klienta po okresie próbnym
  • pakiet benefitów Randstad Plus

zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń praca przy linii produkcyjnej
  • składanie i segregowanie komponentów
  • wizualna kontrola jakości produktu

oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Skontaktuj się z nami
tel. 504 143 981
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00
Randstad Dąbrowa Górnicza, ul. 11 Listopada 24.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-01-2019