Pracownik porządkowy / sprzataczka

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 19 listopada 2018
  • Aplikuj przed 19 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 81
Opis stanowiska:

Poszukiwany pracownik porządkowy do firmy produkcyjnej na terenie Siemianowic Śląskich.

oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
pracę na II zmiany w systemie 4-brygadowym (dodatek za pracę w 4-brygadach)
-atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

zadania:
-prace porządkowe na terenie zakładu
-sprzątanie pomieszczeń sanitarnych oraz korytarzy

oczekujemy:
-książeczki sanepidowskiej (może być do zaktualizowania)
-dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
-motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zadzwoń lub napisz sms “pracownik porządkowy Siemianowice Śląskie” na numer 661 501 401 – oddzwonimy

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaSiemianowice Śląskie
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)19-11-2018