Pracownik pomocniczy magazynu – Chorzów od ZARAZ

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 28 listopada 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 53
Opis stanowiska:

Zależy Ci na czasie? Chcesz podjąć pracę od zaraz? – Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Poszukujemy osób chętnych do pracy na magazynie w świetnie zlokalizowanym parku logistycznym w Chorzowie!

Co oferujemy?

pracę OD ZARAZ – dzisiaj przychodzisz do naszego biura, jutro idziesz do pracy!
wypłaty zawsze na czas
wysokie wynagrodzenia ( atrakcyjna stawka godzinowa, soboty płatne podwójnie, premie do 200 zł netto, dla chętnych ekstra dodatki za pracę w święta)
umowę zlecenie
pracę u jednego z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce.

Jakie będziesz miał/ miała zadania?
proste prace magazynowe,
układanie towaru na półki, kompletowanie zamówień
sortowanie paczek

Czego oczekujemy?
Twojej chęci do pracy!
Jeśli masz pytania dotyczące oferty – zadzwoń Martyna Kaczmarczyk 605 331 570, lub przyjdź do naszego biura w Katowicach.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaChorzów
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)28-11-2018