Pracownik do Dociepleń, Brygada, Firma podwykonawcza

Marmator Budownictwo
  • Data publikacji: 9 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 42
Opis stanowiska:

MARMATORBUDOWNICTWO Lider Branży na Śląsku!podejmiewspółpracę z FIRMAMI podwykonawczymi, BRYGADAMI dociepleniowców,PRACOWNIKAMI przy realizacji Dociepleń Budynków.OFERUJEMY:-atrakcyjne warunki współpracy-terminowe i częste płatności-stabilność zleceń przez cały rok-możliwe zakwaterowanie-dla brygad samochód firmowy-możliwości rozwoju-premie motywacyjne-programy lojalnościowe-pracę w najlepszych zespołachRealizacjena terenie Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Rudy Śląskiej,Czeladzi.ZATRUDNIMYRÓWNIEŻ NA STANOWISKA:-dociepleniowiec.-dekarz.-ogólnobudowlaniec.-płytkarz.-monter rusztowań-cieśla

Zobacznas na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=MwSymv2GTkshttps://pl-pl.facebook.com/marmatorpl/www.marmator.pl

Pracujz Najlepszymi!PRACA OD ZARAZ!

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 792291298.

  • Miejsce zatrudnieniaBytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Zabrze
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)09-02-2019