pracownik/-ca produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 8 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 80
Opis stanowiska:

Chceszpracować na przejrzystych warunkach? Szukasz pracy, która zapewni ci stabilnezatrudnienie i wynagrodzenie zawsze na czas? Stań się częścią międzynarodowejfirmy zajmującej się recyklingiem odpadów szklanych. Aplikuj już dziś!

oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy),
  • stawkę godzinową 15zł brutto + do 20% premii uznaniowej,
  • pracę w systemie III zmianowym (6/14/22),
  • pakiet benefitów Randstad Plus.

zadania:

  • segregacja odpadów szklanych,
  • obsługa prostych urządzeń,
  • czyszczenie sit,
  • dbanie o porządek na linii produkcyjnej.

oczekujemy:

  • doświadczenie na produkcji (min. 3 m-c)
  • motywacja i chęć do pracy.

Skontaktuj się z nami
tel. 669 335 065
lub odwiedź nasze biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00-17:00
ul. 11 Listopada 24 Dąbrowa Górnicza

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-10-2018