Pracownik/-ca Produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 72
Opis stanowiska:

W związku z intensywnym rozwojem firmy Saint Gobain szukamy osób na stanowisko pracownik/-ca produkcji. Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży Automotive, chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie jako pracownik/ca produkcji – ta oferta jest idealna dla Ciebie.

oferujemy:

– atrakcyjną stawkę za godzinę – 16,33 brutto i premie za pracę w systemie czterobrygadowym ( 200zł brutto),

– bezpłatny dojazd (Jaworzno, Sosnowiec, Porąbka, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Tucznawa, Ząbkowice, Bolesław, Bukowno, Sławków, Olkusz) do zakładu w Dąbrowie Górnicze

– umowę o pracę tymczasową na czas określony ( płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

– nagrodę w wysokości do 2 000 zł za polecenie Kandydata,

– tanie i smaczne obiady na stołówce ( za 3,80 zł)

– bogaty pakiet RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tansze bilety do kina rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji)

– możliwość przejścia w struktury Firmy już po 3 miesiącach.

zadania:

  • – wzrokowa kontrola jakości szyb,
  • – przenoszenie szyb i usuwanie naddatków,
  • – prace manualne.

oczekujemy:
  • – dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • – motywacji i chęci do pracy.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści “praca” na numer 667 966 887, a my oddzwonimy:)
Możesz również odwiedzić nasze biuro w Dąbrowie Górniczej, ul. 11 Listopada 24

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza, Sosnowiec
  • DoświadczenieBez doświadczenia, Mniej niż rok
  • WykształcenieBez wykształcenia, Podstawowe, Zasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-11-2018