Płytkarz / malarz do Niemiec

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Fill Jobs
Opis stanowiska:

PŁYTKARZ / MALARZ BUDOWLANY

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech jako płytkarz / malarz budowlany.
Wymagane doświadczenie w malowaniu i kładzeniu płytek na klej – na balkonach.
Konieczne auto jedno na ekipę.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na dłużej.
Stawka: 12,00 Euro brutto / h
Zakwaterowanie płatne miesięcznie 150,00 Euro.
Czas pracy tygodniowo 40 godzin.
Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Zatrudnimy osoby, które cechuje dokładność, precyzja i fachowość. Zależy nam na pracownikach zaangażowanych w powierzone zadania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: fill.jobs@wp.pl
Tel. +48 733 112 111
www.fill-jobs.pl
Nr agencji zatrudnienia: 19653

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)08-11-2018