Opiekunka / opiekun do osób starszych w domach opieki w Niemczech (Detmold)

Fill Jobs
  • Brzeg, Polska
  • Data publikacji: 27 listopada 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 29
Opis stanowiska:

Poszukujemy opiekunek / opiekunów medycznych, którzy pragnąpodjąć pracę na umowę o pracę na polskich lub niemieckich warunkach w domuopieki w Niemczech (Detmold).

Zapewniamy:

– wynagrodzenia w granicach od 1.500,00 Euro do 2.000,00Euro netto miesięcznie

– czas pracy tygodniowo 40 godzin + możliwość nadgodzin

– bezpłatne zakwaterowanie.

Wymagamy:

– doświadczenie w opiece medycznej

– znajomość języka niemieckiego, co najmniej na poziomiekomunikatywnym

– mile widziane prawo jazdy.

Oczekujemy:

– wrażliwości, empatyczności, stanowczości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adrese-mail: fill.jobs@wp.pl

Tel. 733 112 111

www.fill-jobs.pl

Nr agencji zatrudnienia: 19653

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieŚrednie zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)27-11-2018