Operator produkcji

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Chcesz pracować na jedną zmianę? Lubisz i umiesz majsterkować? Masz zdolności manualne? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie ofertę w dogodnej lokalizacji w Siemianowicach Śląskich. Nie czekaj – przedzwoń do nas na numer 506 463 204 lub prześlij swoje CV na adres:

Oferujemy:

– pracę w systemie jednozmianowym,
– wypłatę zawsze na czas,
– atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
– pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
– świetną lokalizację (bardzo dobry dojazd autobusem z Bytomia i Piekar Śląskich),
– dla najlepszych: możliwość rozwoju w strukturach firmy,
– umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy).

Zadania:

– praca przy tworzeniu produktów z profili aluminiowych,
– montaż małych elementów,
– posługiwanie się narzędziami w tym narzędziami elektrycznymi,
– dbałość o jakość wyprodukowanych wyrobów.

Oczekujemy:

– zdolności manualnych,
– umiejętności posługiwania się narzędziami (np. wiertarka)
– umiejętność posługiwania się wiertarko-frezarką będzie dodatkowym atutem,
– zaangażowania i chęci do pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaSiemianowice Śląskie
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018