Operator maszyn z wózkiem widłowym

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Masz doświadczenie na produkcji? Masz uprawnienia na wózek widłowy z UDT? Świetnie się składa!
Mamy dla Ciebie ofertę pracy tuż obok – w Bytomiu.

Zainteresowany? Aplikuj lub zadzwoń na numer 501 331 571 i umów się na rozmowę!

oferujemy
– pracę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
– zdobywanie doświadczenia
– pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
– możliwość przejścia w struktury firmy
– możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej
– konto na Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy)
– opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia

zadania
– kierowanie wózkiem jezdniowym (widłowym) niskiego składu
– obsługa maszyn produkcyjnych
– kontrola parametrów maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości
– kontrola jakości wyprodukowanych elementów
– dbałość o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

– uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi niskiego składu wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
– doświadczenia w pracy na produkcji
– dyspozycyjność
– chęć do pracy oraz zdobywania doświadczenia
– umiejętność pracy w grupie
– zdolność organizacji czasu pracy

– minimalny rok doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaBytom
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-12-2018