Monter wykładzin linoleum/PCV

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Grupa Mobility
  • Data publikacji: 22 marca 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 21
Opis stanowiska:

Oferujemy:

• LEGALNĄ pracę we Francji

• zatrudnienie na WARUNKACH FRANCUSKICH

• zakwaterowanie ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ

• POMOC w załatwianiu formalności przed wyjazdem oraz WSPARCIE podczas pobytu we Francji

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zadania:

układanie wykładzin na podłogach, ścianach m.in. na obiektach takich jak szpitale, domy spokojnej starości, apartamenty

zgrzewanie wykładzin przed położeniem

Wymagania:

doświadczenie jako monter wykładzin typu linoleum/PCV

doświadczenie przy montażu wykładzin na gorąco

precyzja w pomiarach, cięciach, odpowiednie dopasowanie, montowanie

umiejętność posługiwania się narzędziami

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaInne
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)03-04-2019