Monter palet/skrzyniopalet

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Szukasz prostej pracy fizycznej? Chcesz nieźle zarabiać? Dobrze trafiłeś!
Zostań monterem palet w Tarnowskich Górach. ( Strzybnica)

Zgłoś się do nas osobiście, zadzwoń na numer 506 463 204 lub wyślij nam swoje CV na adres:

Oferujemy:

– pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku ( elastyczne godziny rozpoczęcia pracy )
– pracę przy montażu palet i skrzyniopalet
– umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy
– atrakcyjną stawkę godzinową
– możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej

Zadania:

– montaż palet i skrzyniopalet
– korzystanie z elektronarzędzi – gwoździarka, wiertarka, wkrętarka
– utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Oczekujemy:

– umiejętności obsługi elektronarzędzi
– dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
– chęci do pracy fizycznej
– zaangażowania i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaTarnowskie Góry
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018