Monter/Monterka Elementów Sprężystych

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Dokładny, skrupulatny, szybki. Te słowa doskonale do Ciebie pasują? Masz niezłe zdolności manualne? Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z ogłoszeniem i zadzwoń na numer 506 463 204 aby umówić się na spotkanie z naszym konsultantem lub aplikuj na stronie:

Praca w Siemianowicach Śląskich – bezpośredni dojazd autobusem linii 91 z dworca w Bytomiu i z Siemianowic Śląskich.

OFERUJEMY:
– praca siedząca
– umowę o pracę tymczasową na pełny etat
– pracę w systemie w 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
– stabilne zatrudnienie + premia
– stałe wynagrodzenie zawsze na czas
– możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej
– konto na Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy)
– opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia

ZADANIA:
– praca przy stole montażowym
– łączenie sprężynek z detalami
– układanie gotowych zestawów sprężynek na taśmie
– kontrola jakości
– pakowanie elementów gotowych

OCZEKUJEMY:
– zdolności manualne
– gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
– NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
– praca zarówno dla Pań jak i Panów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaSiemianowice Śląskie
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018