Monter Maszyn Przemysłowych

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w stabilnej firmie, która inwestuje w ludzi i pozwala zdobyć cenne doświadczenie w branży technicznej, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?
Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że zadzwonisz na numer 501 331 571 lub wyślij nam swoje CV na adres:

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
– Pracę w systemie jednozmianowym
– Możliwość zdobycia doświadczenia
– Pensja do 3000 netto

Zadania:

– Przeglądy serwisowe maszyn i urządzeń
– Montaż, instalacja, uruchomienie maszyn i urządzeń przemysłowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną
– Wykonanie i naprawa części maszyn zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną
– W związku ze specyfiką pracy, mogą pojawić się zjazdy pod ziemię

Oczekujemy:

– Dyspozycyjności – mogą pojawić się wyjazdy delegacyjne
– Podstawowej umiejętności obsługi elektronarzędzi
– Chęci do pracy oraz zdobywania doświadczenia
– Umiejętności pracy w grupie
– Prawo jazdy kategorii B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaBytom
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018