Młodszy Programista Python

TalentPartners
  • Data publikacji: 30 października 2018
  • Aplikuj przed 28 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 31
Opis stanowiska:

Dla międzynarodowej grupy działającej w różnych sektorach przemysłu z siedzibą w Dąbrowie Górniczej – poszukujemy kandydatów do działającego w ramach grupy zespołu IT – na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. MPP/13110

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – jeśli znasz podstawy programowania w języku Python i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku – prześlij swoje CV!

Obowiązki:

  • udział w tworzeniu specyfikacji i projektowaniu oprogramowania,
  • projektowanie i rozwijanie backendu aplikacji webowych,
  • udział we wdrażaniu oprogramowania,
  • analiza i optymalizacja oprogramowania,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne bądź w trakcie studiów,
  • znajomość podstaw programowania w języku Python,
  • podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (GIT,SVN),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęci i gotowość do nauki,
  • komunikatywność i nastawienie na klienta.

Mile widziane:

  • znajomość frameworka Django,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz NoSQL.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieWyższe licencjackie, Wyższe inżynierskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)30-12-2018