Młodszy księgowy/Starszy księgowy z językiem niemieckim

Hays Poland
  • Data publikacji: 5 lutego 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 15
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Katowic, poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowego z językiem niemieckim.

Do zadań pracownika na tym stanowisku będzie należało monitorowanie płatności i faktur zgodnie z polityką i procedurami firmy, rozliczanie kont księgowych oraz wykrywanie rozbieżności. Dodatkowo obowiązki obejmować będą przygotowywanie raportów oraz rozliczeń dla procesu zamknięcia miesiąca.

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają wykształcenie finansowe lub wcześniejsze doświadczenie w obszarze księgowości. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego (poziom B2) oraz j. angielskiego (poziom B2). Od kandydatów oczekujemy orientacji na klienta, dokładności i koncentracji na szczegółach.

Klient oferuje możliwość zdobycia ciekawego i cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji, miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieWyższe licencjackie, Wyższe magisterskie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)31-05-2019