Menedżera ds. Klienta Korporacyjnego

Aviva
  • Data publikacji: 13 lutego 2019
  • Aplikuj przed 13 marca 2019
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 6
Opis stanowiska:

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Region – Śląski

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Udział w projektach ubezpieczeniowych z udziałem zagranicznych partnerów
  • Wsparcie sprzedaży w kanale brokerskim
  • Budowanie programów ubezpieczeniowych dla największych klientów korporacyjnych
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych z szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń grupowych
  • Realne wyzwania sprzedażowe
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań  ubezpieczeniowych i obsługowych
  • Uczestnictwo w procesie rozwoju oferty produktowej

Dla nas ważne jest:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ubezpieczenia, prawo, ekonomia)
  • Znajomość ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń – to ważne dla nas i dla Twoich Klientów
  • Znajomość ustawy o pośrednictwie ubezpieczeniowym
  • Otwartość na różnorodność i chęć pracy w firmie z misją i pasją

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • UMOWA O PRACĘ
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Samochód i inne narzędzia wsparcia w realizacji zadań
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • Doświadczenie2 lata
  • WykształcenieWyższe licencjackie
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)13-03-2019