Marketing Specialist (CWE markets)

esky
Opis stanowiska:

Wyzwania, jakie na Ciebie czekają:

  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji strategii marketingowej firmy i jej dostosowanie do potrzeb rynku przy użyciu dostępnych narzędzi marketingowych
  • Udział w planowaniu i realizacji budżetu marketingowego,
  • Monitorowanie trendów rynkowych, rynku e-commerce, konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości w obszarze produktów, narzędzi, usług, zagadnień marketingowych dla Grupy eSky,
  • Planowanie i wdrażanie komunikacji dotyczącej produktów i usług marketingowych na naszej stronie internetowej i w kanałach (w tym omnichannel),
  • Prowadzenie kampanii wizerunkowej z zewnętrznymi partnerami, celem zwiększania zasięgu i świadomości marki,
  • Zarządzanie profilami mediów społecznościowych (FB) w podległych krajach, w tym tworzenie planu komunikacji dla social mediów związanych z działaniami marki / rozwojem usług
  • Koordynacja komunikacji mailowej oraz zarządzanie opiniami w sieci na podległych rynkach
  • Ścisła współpraca z innymi, także zagranicznymi działami w firmie w ramach projektów marketingowych,
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych, koordynowanych działań.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego i/lub słowackiego (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa wiedza na temat e-commerce i obecnych trendów w tym sektorze,
  • Umiejętność prowadzenia jednocześnie wielu projektów, dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętności analityczne, kreatywność, otwartość.

Bonus Points:

  • Mile widziane doświadczenie w działaniach afiliacyjnych z partnerami zewnętrznymi,
  • Mile widziana znajomość Jira, Confluence.

Oferujemy:

  • Pracę w centrali międzynarodowej firmie będącej liderem w swej branży na rynku polskim i znaczącym graczem na rynku międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz wiedzy
  • Benefity – możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie, karty sportowej, szkoleń
  • Przyjazną atmosferę – płaska struktura organizacji, praca w przyjaznym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji, chill-out room, elastyczne godziny pracy,
  • Rozwój zawodowy – praca w doświadczonym, międzynarodowym zespole z dostępem do nowoczesnych narzędzi marketingowych; okazja do nabycia i pogłębienia wiedzy na temat branży turystycznej; realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań i uczestnictwo w ambitnych międzynarodowych projektach
Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)26-07-2018