Magazynier

Randstad Polska Sp. z o. o.
Opis stanowiska:

Jesteś doświadczonym magazynierem? Pracowałeś ze skanerem? Spróbuj swoich sił jako samodzielny magazynier w firmie produkcyjnej z branży automotive. Aby umówić się na spotkanie z naszym konsultantem zadzwoń pod numer 506 463 204 lub prześlij swoje CV na podany adres:

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o pracę tymczasową
– samodzielne stanowisko pracy
– pracę na wózku widłowym niskiego składowania
– świetną atmosferę
– możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej, karty sportowej oraz voucherów na bilety do kina

Zadania:

– załadunek i rozładunek dostaw
– pracę ze skanerem
– odbieranie i dowożenie detali na linie produkcyjne
– składowanie towaru na regałach

Oczekujemy:

– uprawnienia na wózek widłowy niskiego składu wydany przez Urząd Dozoru Technicznego – mile widziane również na wysoki skład
– doświadczenie na wózku widłowym
– doświadczenie w pracy ze skanerem
– mile widziana znajomość programu SAP
– zaangażowanie w powierzone obowiązki

– wymagane doświadczenie: minimalnie 1 rok

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaSiemianowice Śląskie
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształceniePodstawowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)05-11-2018