Magazynier

Randstad Polska Sp. z o.o.
Opis stanowiska:

Szukasz stabilnej pracy, interesuje Cię umowa o pracę. Dołącz już dziś do jednego z największych producentów stali w Polsce. Stań się częścią zgranego zespołu, gdzie rozwój umiejętności pracownika jest najważniejszy. Nie posiadasz uprawnień na suwnice, nic nie szkodzi wszystkiego się nauczysz.

Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

– stałe wynagrodzenie plus premie (nagrody roczne, nagroda za przestrzeganie przepisów BHP),

– coroczne podwyżki,

– dla najlepszych pracowników kursy i szkolenia,

– pracę w systemie 3 zmianowym (6/14/22),

– wolne weekendy.

Zadania:

bieżąca obsługa załadunków i rozładunków,

– prace porządkowe na hali.

Oczekujemy:

mile widziane uprawnienia na suwnice,

– motywacji i zaangażowania,

– chęci do nauki,

– umiejętności pracy w zespole.

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaDąbrowa Górnicza
  • DoświadczenieBez doświadczenia, Mniej niż rok
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)01-04-2019