Magazynier

To ogłoszenie nie jest już aktualne
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Opis stanowiska:

Firma Blumenbecker Engineering Polska to wiodący integrator systemów przemysłowych, zajmujący się projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki, informatyki i robotyki w najróżniejszych branżach produkcyjnych na całym świecie.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Katowice

Jakiej osoby szukamy?

•Z wykształceniem co najmniej średnim, mile widziane wykształcenie techniczne: logistyk lub elektryk;
•Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie;
•Z uprawnieniami na wózki widłowe oraz doświadczonej w kierowaniu takim pojazdem;
•Znającej podstawy obsługi komputera;
•Gotowej do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych;
•Potrafiącej pracować pod presją czasu;
•Zaangażowanej oraz sumiennej;
•Z poczuciem odpowiedzialności i motywacją do pracy;
•Punktualnej i dokładnej;
•Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Czym będziesz się zajmował?

•Przyjmowaniem dostarczonego towaru;
•Sterowaniem zapasami magazynowymi;
•Bieżącym monitorowaniem zapasów magazynowych;
•Obsługiwaniem magazynowych systemów informacyjnych;
•Sprawdzaniem zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją;

Gwarantujemy:

•Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
•Umowę o pracę i solidne wynagrodzenie;
•Szkolenia i rozwój umiejętności;
•Niezbędny sprzęt do pracy;
•Zgrany i przyjazny Zespół.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na adres spietrzyk@blumenbecker.pl z dopiskiem w temacie – Magazynier

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. do celów związanych z tym i przyszłym procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).”

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaKatowice
  • DoświadczenieMniej niż rok
  • WykształcenieZasadnicze zawodowe
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)21-02-2019