MAGAZYNIER

To ogłoszenie nie jest już aktualne
KENO Sp. z o.o.
  • Data publikacji: 12 grudnia 2018
  • Aplikacje 0
  • Odsłony 102
Opis stanowiska:

Stanowisko: magazynier- kompletowanie zamówień
Miejsce pracy: Gliwice Ostropa
Poszukujemy młodej osoby do pracy na magazynie. Praca 8 godzin dziennie od 8-16 w Gliwicach. Praca zarówno w zadaszonym budynku jak i na dworze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
kompletowanie towaru
wydawanie towaru z magazynu
przygotowywanie przesyłek
pakowanie towaru na auto
dbanie o porządek na magazynie

OCZEKIWANIA:
skrupulatność, sumienność
dokładność, staranność
kreatywność, umiejętność wyjścia z własną inicjatywą
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja oraz praca pod presją czasu

OFERUJEMY:
umowa zlecenie
praca z młodym, ambitnym zespołem
możliwość nabycia doświadczenia
możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy do CV ze zdjęciem dołączyć klauzulę o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Szczegóły stanowiska:
  • Miejsce zatrudnieniaGliwice
  • DoświadczenieBez doświadczenia
  • WykształcenieBez wykształcenia
  • Ogłoszenie Wygasa W Dniu (Informacja w ogłoszeniu)12-03-2019